Kamyk Radzymin MTB Team

Aktualności

Kamyk Radzymin MTB Team najlepszą dziecięcą drużyną na Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

W piękną słoneczną sobotę, 29 września 2018 roku odbyło się na Moto Arenie w Toruniu podsumowanie 14 etapów Mazovii. Dla nas Kamyków był to szczególny finał, gdyż nasze Dzieci zostały Mistrzami ! Jedynka na podium została opanowana przez małe KAMYKI :) Serca się radowały i okrzykom radości nie było końca ! Wiemy, po co trenujemy i dla kogo to robimy :)

Kolarstwo ma sens wtedy, gdy czujemy, że jesteśmy jedną wielką drużyną, że walczymy i gramy do jednej bramki i tak właśnie było!

Zwieńczeniem finału była dla nas klasyfikacja Rodzin, bo Rodzina dla nas jest najważniejsza, bo przecież Kamyk to jedna wielka rodzina rowerowych zapaleńców! :)

Oczywiście, dekoracji generalnych, w których byliśmy widoczni na podium i w pierwszych 10tkach była cała masa ale jako TEAM gratulujemy wszystkim i każdemu z osobna. :)

Drużyna dorosła KAMYK Radzymin MTB Team została sklasyfikowana na szczęśliwej 13tce :) na ponad 200 drużyn.

Bardzo dziękujemy Wszystkim naszym Kibicom i sympatykom za wsparcie i dobre słowo!

Wróć do listy aktualności