Kamyk Radzymin MTB Team

Aktualności

Z przyjacielską wizytą u sąsiadów w Markach

Zimowe warunki pogodowe nie odstraszyły nas Kamyków i z rana wszyscy pojawiliśmy się na linii startu :)

Jak zawsze, jako pierwsze wystartowały nasze małe Kamyki. Wszystkie bardzo dzielnie walczyły i wywalczyły 6 medali, w tym 4 złote krążki trafiły do Oli Dorsz, Kamili Klaus, Michała Grucy i Antka Mrowińskiego, srebro do Ali Surdyk, a brąz wywalczyła Ewa Gruca. Na dobrych miejscach, po ciężkiej walce z silną konkurencją zameldowali się również chłopcy z najstarszej kategorii: Filip Surdyk, Konrad Górczyński oraz Nikodem Rowicki.

Po zaciętej walce dzieci, na starcie stanęli dorośli. Było z kim powalczyć, bo mimo niskiej temperatury, było 300 zawodników :) Trasa FIT liczyła 16km, a MAX 30.

Pełn podium wywalczyły dziewczyny w kategorii K4 – Ela Myzk, Karolina Gruca i Olga Rowicka. Tuż za podium znalazła się Beata Moćko.

Ale Panie szalały dalej :) – Nina Rowicka przywiozła srebro, a Asia Surdyk i Ola Szaturska brąz. BRAWO dla naszych PAŃ!

A Panowie – nie ma wstydu :) 3 open ma mecie pojawił się Rafał Januszewski i tym samym wywalczył srebrny krążek w swojej kategorii. Tuż za Rafałem pojawił się Maciej Surdyk, któremu tak niewiele zabrakło do podium. Tomek Białek również wywalczył srebro :)

I wisienka na naszym torcie - nasi MAXOWCY :)) Jesteśmy bardzo dumni z naszych Panów, którzy od zeszłego sezonu niezmiennie mierzą się z najdłuższym dystansem – Adam Mrowiński, Rafał Rowicki, Jacek Dorsz, Albert Klaus, Patryk Wojciechowski – BRAWO!