Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

22.04.2018 Ciechanów - Mazovia MTB Marathon

HK1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 14.16 00:25:25 83.8% 3
Gruca Ewa 10.7 00:33:39 63.3% 9

HK2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 18.91 00:19:02 95.45% 3

HK3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dobrzyńska Natalia 22.48 00:16:01 100% 1
Surdyk Alicja 20.4 00:17:39 90.75% 3

HK4 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 23.25 00:15:29 100% 1

HM1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Patryk 13.48 00:26:42 71.47% 13

HM3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 23.33 00:15:26 100% 1
Mrowiński Antoni 23.3 00:15:27 99.89% 2
Gregorowicz Maciej 22.31 00:16:08 95.66% 5
Wścisły Czarek 21.58 00:16:41 92.51% 7

HM4 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 24.43 00:14:44 100% 1
Rowicki Nikodem 24.13 00:14:55 98.77% 2
Gregorowicz Kuba 23.97 00:15:01 98.11% 3
Górczyński Konrad 23.08 00:15:36 94.44% 5

FK3 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 24.02 00:44:58 100% 1
Surdyk Joanna 23.24 00:46:28 96.77% 2
Zasada Ola 21.9 00:49:19 91.18% 8

PRO OPEN - dystans 64 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Moćko Beata 17.51 03:39:18 74.72% 7

FM3 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Marcin 21.09 00:51:12 72.82% 44

FM5 - dystans 18 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 27.39 00:39:26 100% 1

MM3 - dystans 42 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 25.07 01:40:31 93.96% 8
Surdyk Maciej 23.97 01:45:09 89.82% 33
Rowicki Rafał 23.47 01:47:23 87.96% 41
Klaus Albert 22.68 01:51:08 84.99% 57

GM3 - dystans 64 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 26.77 02:23:26 97.92% 27
Dorsz Jacek 21.92 02:55:13 80.16% 31

GM4 - dystans 64 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dąbrowski Maciej 20.84 03:04:15 76.26% 17