Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

06.05.2018 Radzymin - Poland Bike Marathon

DC1 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowska Maja 133.33 00:00:27 74.07% 5

CC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 150 00:00:24 100% 1
Klaus Patryk 133.33 00:00:27 88.89% 3

D2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 16.42 00:25:35 83.78% 2

D3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 20.13 00:20:52 100% 1
Dobrzyńska Natalia 19.34 00:21:43 96.09% 3
Surdyk Alicja 18.68 00:22:29 92.81% 4

C1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 16.91 00:24:50 100% 1

C2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 20.57 00:20:25 100% 1
Gregorowicz Maciej 19.86 00:21:09 96.53% 4

C3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 20.1 00:20:54 100% 1
Skrzyński Karol 19.35 00:21:42 96.31% 5
Wścisły Czarek 18.71 00:22:27 93.1% 8

C4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 22.48 00:18:41 99.73% 4
Gregorowicz Kuba 21.88 00:19:12 97.05% 7
Rowicki Nikodem 21.84 00:19:14 96.88% 8
Górczyński Konrad 21.61 00:19:26 95.88% 9

K1 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Szaturska Ola 19.81 01:30:51 94.84% 2
Rowicka Nina 19.22 01:33:38 92.03% 3

K3 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 18.54 01:37:06 78.9% 11
Kramska - Dorsz Katarzyna 10.7 02:48:09 45.56% 23

K4 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 21.6 01:23:21 97.32% 3
Rowicka Olga 20.27 01:28:48 91.35% 6
Mzyk Elżbieta 18.77 01:35:53 84.6% 7

M2 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 27.03 01:06:36 97.47% 3

M3 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 28.28 01:03:39 100% 11
Królik Maciek 21.96 01:21:59 77.64% 57

M4 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 25.38 01:10:56 89.76% 11
Gruca Marcin 17.84 01:40:54 63.1% 127

M5 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Nowak Janek 22.86 01:18:44 86.18% 7

MK4 - dystans 51 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Zasada Ola 14.96 03:24:34 87.56% 4

MM3 - dystans 51 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicki Rafał 22.14 02:18:13 84.17% 25
Dorsz Jacek 20.97 02:25:54 79.73% 42

MM4 - dystans 51 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 21.59 02:21:44 100% 19
Dąbrowski Maciej 20.33 02:30:29 94.19% 28
Klaus Albert 20.21 02:31:23 93.63% 31

MM5 - dystans 51 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 21.2 02:24:19 85.92% 6