Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

10.06.2018 Kozienice - Poland Bike Marathon

D1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 17.57 00:23:54 82.08% 6

D2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 22.44 00:18:43 89.94% 3

D3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 26.17 00:16:03 98.55% 2
Dobrzyńska Natalia 24.95 00:16:50 93.96% 3
Surdyk Alicja 21.86 00:19:13 82.31% 4

C1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 22.93 00:18:19 100% 1

C2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 25.3 00:16:36 100% 1
Gregorowicz Maciej 25.28 00:16:37 99.9% 2

C3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 27.18 00:15:27 100% 1
Skrzyński Karol 25.2 00:16:40 92.7% 5
Wścisły Czarek 25.17 00:16:41 92.61% 6

C4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 28.97 00:14:30 99.31% 3
Gregorowicz Kuba 28.57 00:14:42 97.96% 4
Górczyński Konrad 27.63 00:15:12 94.74% 5

DC1 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowska Maja 138.46 00:00:26 69.23% 7

CC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 112.5 00:00:32 100% 2
Klaus Patryk 102.86 00:00:35 91.43% 4

K1 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Szaturska Ola 23.76 01:20:49 100% 1

K3 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 22.29 01:26:09 82.47% 10
Kramska - Dorsz Katarzyna 19.1 01:40:31 70.68% 14

K4 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 24.54 01:18:15 90.29% 4
Rowicka Olga 23.32 01:22:19 85.83% 6

M2 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 30.74 01:02:27 99.6% 4

M3 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 30.56 01:02:50 99.2% 8
Królik Maciek 26.75 01:11:46 86.86% 43

M4 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 29.31 01:05:30 95.17% 14
Gruca Marcin 21.71 01:28:26 70.49% 102

MK4 - dystans 69 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Zasada Ola 18.32 03:45:59 84.6% 5

MM3 - dystans 69 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Jacek 25.55 02:42:03 87.86% 25
Rowicki Rafał 25.07 02:45:08 86.22% 29

MM4 - dystans 69 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 25.53 02:42:10 100% 14
Klaus Albert 25.1 02:44:57 98.31% 20