Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

17.06.2018 Piaseczno - Mazovia MTB Marathon

HK1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 14.86 00:28:16 89.15% 3
Gruca Ewa 11.46 00:36:38 68.79% 12

HK2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 18.86 00:22:16 93.49% 4

HK3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Alicja 20.5 00:20:29 97.97% 2

HK4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 23.33 00:18:00 100% 1

HM1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Patryk 14.21 00:29:33 74.28% 14

HM3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 23.35 00:17:59 100% 1
Mrowiński Antoni 23.29 00:18:02 99.72% 2
Gregorowicz Maciej 23.23 00:18:05 99.45% 3
Wścisły Czarek 21.3 00:19:43 91.21% 5

HM4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicki Nikodem 23.53 00:17:51 0% 1
Górczyński Konrad 23.51 00:17:52 0% 2
Gregorowicz Kuba 23.49 00:17:53 0% 3

FK2 - dystans 19 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska - Dorsz Katarzyna 23.63 00:48:15 91.74% 8

FK3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Olga 9.08 00:46:16 94.02% 4
Zasada Ola 8.54 00:49:12 88.41% 7
Surdyk Joanna 7.88 00:53:20 81.56% 13

FMM - dystans 19 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 28.24 00:40:22 100% 1

FM5 - dystans 19 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 29.92 00:38:06 100% 1

MK3 - dystans 40 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 22.31 01:47:34 89.68% 10

MM3 - dystans 40 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 28.31 01:24:47 99.35% 7
Surdyk Maciej 26.43 01:30:48 92.77% 36
Klaus Albert 26.36 01:31:03 92.51% 39
Dorsz Jacek 25.24 01:35:06 88.57% 55

GM1 - dystans 60 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Frolov Evgeny 24.8 02:25:08 87.25% 6

GM3 - dystans 60 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 24.73 02:25:34 86.18% 24
Rowicki Rafał 24.23 02:28:36 84.42% 29