Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

30.07.2018 Olsztyn - Mazovia MTB Marathon

HK1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 14.71 00:28:33 91.13% 3

HK2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 20.49 00:20:30 92.2% 3

HK3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dobrzyńska Natalia 23.35 00:17:59 100% 1
Surdyk Alicja 21.72 00:19:20 93.02% 2

HK4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 25.85 00:16:15 100% 1

HM1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 18.74 00:22:25 91.45% 3

HM2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 19.91 00:21:06 91.63% 7

HM3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 25.71 00:16:20 100% 1
Mrowiński Antoni 25.69 00:16:21 99.9% 2
Gregorowicz Maciej 24.59 00:17:05 95.61% 3
Wścisły Czarek 22.72 00:18:29 88.37% 5

HM4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gregorowicz Kuba 27.66 00:15:11 100% 1
Surdyk Filip 27.63 00:15:12 99.89% 2
Rowicki Nikodem 26.2 00:16:02 94.7% 3
Górczyński Konrad 22.78 00:18:26 82.37% 4

FK3 - dystans 22 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Olga 22.62 00:58:21 92.94% 2

FM3 - dystans 22 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Jacek 26.08 00:50:37 91.34% 11
Rowicki Rafał 22.63 00:58:20 79.26% 35
Gruca Marcin 17.69 01:14:37 61.96% 49

FM5 - dystans 22 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 26.56 00:49:42 94.84% 2

MK3 - dystans 44 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 16.33 02:41:41 75.31% 10

MK4 - dystans 44 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Moćko Beata 15 02:56:02 70.44% 6

MM1 - dystans 44 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Frolov Evgeny 22.04 01:59:48 85.7% 6

MM3 - dystans 44 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 22.71 01:56:15 87.86% 19

GM3 - dystans 69 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Albert 19.57 03:31:31 76.65% 23