Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

25.08.2018 Chotomów - Poland Bike Marathon

DC1 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowska Maja 200 00:00:18 83.33% 3

CC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 180 00:00:20 100% 2

D1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 14.52 00:33:04 87.8% 5

D2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 19.51 00:24:36 88.75% 3

D3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 24.94 00:19:15 100% 1
Surdyk Alicja 21.4 00:22:26 85.81% 3

C1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 20.21 00:23:45 100% 1

C2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 23.51 00:20:25 100% 1
Gregorowicz Maciej 23.49 00:20:26 99.92% 2

C3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 24.37 00:19:42 96.62% 2
Wścisły Czarek 22.78 00:21:04 90.35% 3
Skrzyński Karol 22.52 00:21:19 89.29% 4

C4 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gregorowicz Kuba 25.6 00:18:45 96.18% 3
Surdyk Filip 25.6 00:18:45 96.18% 4
Rowicki Nikodem 24.62 00:19:30 92.48% 7

K1 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Szaturska Ola 20.05 01:20:48 90.43% 2
Rowicka Nina 18.85 01:25:57 85.01% 4

K1 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 18.95 01:25:28 82.98% 11
Kramska - Dorsz Katarzyna 18.36 01:28:15 80.36% 13

K4 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 19.26 01:24:08 85.95% 6
Rowicka Olga 19.25 01:24:10 85.92% 7
Zasada Ola 15.25 01:46:12 68.09% 12

M2 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 26.63 01:00:50 96.05% 4

M3 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicki Rafał 22.31 01:12:36 80.49% 46
Królik Maciek 21.43 01:15:35 77.31% 62

M4 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 25.47 01:03:36 92.32% 10
Klaus Albert 24.14 01:07:07 87.48% 20
Gruca Marcin 17.17 01:34:20 62.24% 92

M5 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Nowak Janek 22.03 01:13:32 83.64% 11

MM1 - dystans 53 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wojciechowski Patryk 21.93 02:24:59 96.79% 2

MM3 - dystans 53 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Jacek 22.27 02:22:49 80.36% 29

MM4 - dystans 53 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 22.87 02:19:02 84.9% 13