Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

09.09.2018 Rawa Mazowiecka - Mazovia MTB Marathon

HK1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 16.89 00:24:52 85.46% 4
Gruca Ewa 12.88 00:32:37 65.15% 10

HK2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 22.7 00:18:30 93.69% 4

HK3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dobrzyńska Natalia 25.85 00:16:15 100% 1
Surdyk Alicja 24.28 00:17:18 93.93% 3

HK4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 28.35 00:14:49 100% 1

HM1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 22.18 00:18:56 99.03% 2
Klaus Patryk 17.3 00:24:17 77.21% 8

HM2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 22.95 00:18:18 84.06% 6

HM3 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 28.38 00:14:48 100% 1
Gregorowicz Maciej 28.28 00:14:51 99.66% 2
Wścisły Czarek 27.69 00:15:10 97.58% 3

HM4 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gregorowicz Kuba 28.54 00:14:43 99.66% 2
Rowicki Nikodem 28.51 00:14:44 99.55% 3
Surdyk Filip 28.47 00:14:45 99.44% 4

FK2 - dystans 20 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska - Dorsz Katarzyna 18.82 01:03:45 96.86% 4

FK3 - dystans 20 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Olga 19.96 01:00:07 100% 1
Surdyk Joanna 19.71 01:00:53 98.74% 3

FMM - dystans 20 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 21.32 00:56:17 85.13% 3
Skrzyński Karol 19.1 01:02:49 76.28% 9

FM3 - dystans 20 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Jacek 23.28 00:51:33 92.24% 8
Gruca Marcin 16.28 01:13:43 64.5% 55

FM5 - dystans 20 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 22.97 00:52:15 100% 1

MK3 - dystans 37 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 19.08 01:56:21 78.14% 9

MM3 - dystans 37 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 26.41 01:24:04 93.72% 10
Surdyk Maciej 25.42 01:27:20 90.21% 20
Rowicki Rafał 23.1 01:36:07 81.97% 58

GM1 - dystans 62 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Frolov Evgeny 24.19 02:33:48 87.75% 3

GM3 - dystans 62 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 23.53 02:38:05 84.61% 24
Klaus Albert 22.37 02:46:17 80.44% 28