Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

31.03.2019 Legionowo - Poland Bike Marathon

D1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 20.28 00:23:40 100% 1
Gruca Ewa 12.83 00:37:25 63.25% 9

DC1 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowska Maja 211.76 00:00:17 100% 1

D2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 22.09 00:21:44 92.33% 2

D3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Alicja 23.43 00:20:29 99.35% 2
Gancarz Zuzia 21.33 00:22:30 90.44% 5

D4 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 29.03 00:16:32 100% 1

C1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 20.85 00:23:01 96.38% 3
Klaus Patryk 20.73 00:23:09 95.82% 4

C2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 24.04 00:19:58 95.24% 4

C3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 27.14 00:17:41 0% 1
Mrowiński Antoni 27.14 00:17:41 0% 2
Wścisły Czarek 26.35 00:18:13 0% 4
Gregorowicz Maciej 26.33 00:18:14 0% 5

C4 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 29.51 00:16:16 100% 1
Gregorowicz Kuba 29.06 00:16:31 98.49% 3
Rowicki Nikodem 29.03 00:16:32 98.39% 5

K2 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Czajka Wiktoria 11.34 02:59:55 50.02% 9

K3 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Monika 17.14 01:59:00 75.76% 11

K4 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 18.94 01:47:42 84.42% 7
Rowicka Olga 18.25 01:51:48 81.32% 10

M3 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 26.27 01:17:40 0% 14
Januszewski Rafał 25.25 01:20:48 0% 19
Dorsz Jacek 22.84 01:29:20 0% 52

M4 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 24.25 01:24:08 88.47% 16
Rowicki Rafał 21.61 01:34:25 78.83% 61
Gancarz Marcin 20.58 01:39:07 75.1% 90
Gruca Marcin 18.13 01:52:30 66.16% 152

MK1 - dystans 63 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Szaturska Ola 20.21 03:07:04 100% 2

K4 - dystans 63 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Zasada Ola 16.68 03:46:35 81.8% 4

MM1 - dystans 63 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Niebielski Bartek 25.69 02:27:09 100% 1

MM2 - dystans 63 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Patryk 24.87 02:32:00 89.54% 8

MM3 - dystans 63 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Pietrak Marcin 23.6 02:40:10 82.42% 34

MM4 - dystans 63 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 22.61 02:47:09 81.59% 38
Godlewski Adam 19.15 03:17:24 69.09% 89

MM5 - dystans 63 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Toruszewski Zdzisław 19.61 03:12:43 77.42% 19