Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

05.05.2019 Radzymin - Poland Bike Marathon

D1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 15.37 00:31:14 96.53% 2
Gruca Ewa 9.19 00:52:13 57.74% 7

D2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 18.02 00:26:38 97.06% 4

D3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dobrzyńska Natalia 21.41 00:22:25 100% 1
Surdyk Alicja 20.14 00:23:50 94.06% 2
Gancarz Zuzia 16.41 00:29:15 76.64% 4

D4 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 24.57 00:19:32 100% 1

DC1 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowska Maja 240 00:00:15 100% 1

C1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 17.3 00:27:45 100% 1
Klaus Patryk 15.54 00:30:53 89.85% 4

C2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 18.39 00:26:06 85.06% 4

C3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 24.12 00:19:54 100% 1
Mrowiński Antoni 22.89 00:20:58 94.91% 2
Gregorowicz Maciej 22.52 00:21:19 93.35% 3
Wścisły Czarek 22.07 00:21:45 91.49% 4
Skrzyński Karol 21.83 00:21:59 90.52% 5
JAGODZIŃSKI Mateusz 18.12 00:26:29 75.14% 12

C4 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 25.92 00:18:31 100% 1
Gregorowicz Kuba 25.29 00:18:59 97.54% 2
Górczyński Konrad 23.57 00:20:22 90.92% 6
Rowicki Nikodem 23.55 00:20:23 90.84% 7

K2 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Nina 15.62 01:55:16 72.17% 7
Czajka Wiktoria 10.07 02:58:42 46.55% 9

K3 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska - Dorsz Katarzyna 17.02 01:45:47 76.04% 8
Klaus Monika 16.22 01:51:00 72.46% 9

K4 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 16.91 01:46:28 75.61% 6

M3 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 24.43 01:13:41 93.55% 5
Dorsz Jacek 22.59 01:19:41 86.51% 14

M4 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 23.44 01:16:48 89.74% 9
Królik Maciek 17.92 01:40:26 68.62% 83
Gruca Marcin 16.95 01:46:11 64.9% 95
Klaus Albert 10.95 02:44:25 41.92% 112

M5 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Nowak Janek 20.84 01:26:22 83.5% 13

MK1 - dystans 54 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Szaturska Ola 18.19 02:58:09 100% 1

MK4 - dystans 54 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 15.9 03:23:45 82.89% 5
Zasada Ola 13.73 03:55:56 71.58% 7

MM3 - dystans 54 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Patryk 24.79 02:10:43 97.56% 9

MM4 - dystans 54 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 20.83 02:35:34 82.29% 26
Rowicki Rafał 20.06 02:41:32 79.25% 39
Gancarz Marcin 16.82 03:12:41 66.44% 62

MM5 - dystans 54 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 19.89 02:42:52 82.57% 11