Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

13.08.2017 Stężyca - Poland Bike Marathon

DC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 120 00:00:30 86.67% 4
Gruca Ewa 112.5 00:00:32 81.25% 5

C2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 32.18 00:13:03 100% 1
Gregorowicz Maciej 30.36 00:13:50 94.34% 2
Mrowiński Antoni 30.32 00:13:51 94.22% 3
Skrzyński Karol 30.22 00:13:54 93.88% 4

C2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gregorowicz Kuba 31.66 00:13:16 100% 1
Rowicki Nikodem 31.62 00:13:17 99.87% 2
Surdyk Filip 31.62 00:13:17 99.87% 3
Pacholczyk Mikołaj 28.03 00:14:59 88.54% 9
Górczyński Konrad 29.3 00:14:20 92.56% 7

D1 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 24.98 00:16:49 91.58% 3

D2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Alicja 26.89 00:15:37 88.79% 3

K3 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 20.83 01:32:11 77.09% 8

K4 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Olga 22.48 01:25:24 87.3% 3

MJ - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Maciej 21.53 01:29:11 76.02% 10

M2 - dystans 33 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 30.24 01:05:29 100% 1

M3 - dystans 32 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 28.25 01:07:58 93.35% 11
Surdyk Maciej 26.12 01:13:31 86.31% 21

MK3 - dystans 48 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 18.75 02:33:38 77.82% 2

MK4 - dystans 48 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Moćko Beata 18.45 02:36:05 100% 1

MM1 - dystans 48 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wojciechowski Patryk 24.2 01:59:00 92.62% 2

MM3 - dystans 48 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Jacek 24.23 01:58:53 81.51% 23

MM4 - dystans 48 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 24.68 01:56:43 83.02% 18
Klaus Albert 24.36 01:58:13 81.97% 19
Dąbrowski Maciej 23.55 02:02:19 79.22% 25
Gruca Marcin 17.54 02:44:11 59.02% 35