Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

17.09.2017 Konstancin-Jeziorna - Poland Bike Marathon

DC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Ewa 138.46 00:00:26 84.62% 6
Kramska Julianna 138.46 00:00:26 84.62% 7

CC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Patryk 138.46 00:00:26 73.08% 12

D1 - dystans 9 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 23.75 00:22:44 95.75% 4

D2 - dystans 9 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Alicja 24.73 00:21:50 91.45% 2

D3 - dystans 9 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 27.79 00:19:26 100% 1

C2 - dystans 9 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 28.2 00:19:09 100% 1
Mrowiński Antoni 28.2 00:19:09 100% 2
Gregorowicz Maciej 27.05 00:19:58 95.91% 5

C3 - dystans 9 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 28.67 00:18:50 100% 2
Gregorowicz Kuba 28.67 00:18:50 100% 3
Rowicki Nikodem 28.67 00:18:50 100% 4
Górczyński Konrad 27.76 00:19:27 96.83% 6
Pacholczyk Mikołaj 26.6 00:20:18 92.78% 15

K3 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 19.38 01:36:00 80.38% 14
Gruca Karolina 15.7 01:58:28 65.14% 20

K4 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Olga 22.23 01:23:40 91.97% 4

M3 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 26.81 01:09:22 94.98% 12
Surdyk Maciej 24.99 01:14:25 88.53% 33
Królik Maciek 23.21 01:20:09 82.2% 74

M4 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Marcin 15.7 01:58:29 57.1% 94

MK4 - dystans 60 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Moćko Beata 17.81 03:22:08 100% 1

MM1 - dystans 60 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wojciechowski Patryk 24.89 02:24:38 97.8% 3

MM3 - dystans 60 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicki Rafał 24.76 02:25:22 85.22% 32
Dorsz Jacek 23.17 02:35:22 79.74% 43

MM4 - dystans 60 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Albert 22.19 02:42:16 76.41% 31