Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

08.10.2017 Warszawa Wawer - Poland Bike Marathon

DC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Ewa 116.13 00:00:31 96.77% 2
Kramska Julianna 112.5 00:00:32 93.75% 3

CC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Patryk 120 00:00:30 73.33% 10

D1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 20.43 00:23:30 100% 1

D2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Alicja 21.92 00:21:54 94.29% 3

D3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 24.66 00:19:28 100% 1

C2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 24.98 00:19:13 100% 1
Mrowiński Antoni 24.98 00:19:13 100% 2
Gregorowicz Maciej 22.45 00:21:23 89.87% 6
Skrzyński Karol 22.1 00:21:43 88.49% 8

C3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 25.83 00:18:35 99.91% 2
Rowicki Nikodem 25.37 00:18:55 98.15% 3
Gregorowicz Kuba 24.68 00:19:27 95.46% 4
Górczyński Konrad 22.91 00:20:57 88.62% 7

K1 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Nina 17.05 01:35:01 98.19% 3

K3 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 19.29 01:24:00 83.55% 9
Surdyk Joanna 17.55 01:32:17 76.05% 13

K4 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Olga 19.74 01:22:05 89.12% 4

M2 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 23.5 01:08:56 85.9% 8

M3 - dystans 27 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 23.64 01:08:32 86.41% 19

MM1 - dystans 52 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wojciechowski Patryk 20.93 02:29:06 98.13% 2

MM3 - dystans 52 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 22.28 02:20:04 89.93% 15
Dorsz Jacek 20.06 02:35:32 80.99% 41
Królik Maciek 19.16 02:42:51 77.35% 47
Rowicki Rafał 17.93 02:54:03 72.37% 58

MM4 - dystans 52 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 20.41 02:32:52 84.21% 19
Klaus Albert 18.79 02:46:01 77.54% 28
Dąbrowski Maciej 17.06 03:02:52 70.4% 42