Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

11.02.2018 Kobyłka - Zimowy Poland Bike Marathon

D1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 11.59 00:31:03 72.3% 2

D2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 19.06 00:18:53 100% 1

D3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 23.1 00:15:35 100% 1
Surdyk Alicja 20.67 00:17:25 89.47% 6

C2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 23.61 00:15:15 100% 1

C3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 23.48 00:15:20 100% 1
Skrzyński Karol 20.71 00:17:23 88.21% 7

C4 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 25.74 00:13:59 99.05% 5
Rowicki Nikodem 22.48 00:16:01 86.47% 11
Górczyński Konrad 22.34 00:16:07 85.94% 12

K1 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Szaturska Ola 22.61 00:42:28 86.5% 3
Rowicka Nina 22.16 00:43:19 84.8% 4

K2 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramsk Gosia 14.88 01:04:32 56.92% 6

K3 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 22.59 00:42:30 84.43% 5
Kramska - Dorsz Katarzyna 14.88 01:04:32 55.6% 9

K4 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mzyk Elżbieta 24.81 00:38:42 100% 1
Gruca Karolina 24.17 00:39:43 97.44% 2
Moćko Beata 23.02 00:41:42 92.81% 3

M2 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 30.54 00:31:26 96.18% 3

M3 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Królik Maciek 26.42 00:36:20 86.47% 9

M4 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 28.19 00:34:03 88.25% 8

M5 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 27.05 00:35:29 88.87% 4

MM1 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wojciechowski Patryk 23.73 01:15:51 85.59% 7

MM3 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 26.53 01:07:51 89.78% 14
Rowicki Rafał 24.25 01:14:14 82.06% 31
Dorsz Jacek 24.02 01:14:57 81.28% 32

MM4 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Albert 22.27 01:20:50 100% 25