Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

25.02.2018 Marki - Zimowy Poland Bike Marathon

D1 - dystans 5 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Ewa 7.91 00:37:56 60.41% 3

D2 - dystans 5 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 15.78 00:19:01 100% 1

D3 - dystans 5 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 21.45 00:13:59 100% 1
Surdyk Alicja 17.75 00:16:54 82.74% 2

C2 - dystans 5 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 21.48 00:13:58 100% 1

C3 - dystans 5 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 21.63 00:13:52 100% 1

C4 - dystans 5 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 22.73 00:13:12 96.97% 5
Górczyński Konrad 20.91 00:14:21 89.2% 10
Rowicki Nikodem 19.27 00:15:34 82.23% 11

K1 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Nina 17.02 00:56:25 88.71% 2
Szaturska Ola 16.56 00:57:58 86.34% 3

K3 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 15.72 01:01:05 84.45% 3
Kramska - Dorsz Katarzyna 13.86 01:09:15 74.49% 7

K4 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mzyk Elżbieta 18.37 00:52:15 100% 1
Gruca Karolina 17.82 00:53:53 96.97% 2
Rowicka Olga 17.12 00:56:04 93.19% 3
Moćko Beata 16.58 00:57:55 90.22% 4

M2 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 24.3 00:39:30 99.87% 2

M3 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Królik Maciek 19.02 00:50:28 78.7% 25

M4 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 22.25 00:43:09 87.41% 6
Gruca Marcin 15.4 01:02:20 60.51% 27

M5 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 21.41 00:44:50 91.19% 2

MM1 - dystans 28 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wojciechowski Patryk 19.45 01:26:22 81.01% 4

MM3 - dystans 28 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 22.39 01:15:03 84.41% 18
Rowicki Rafał 20.75 01:20:59 78.23% 31
Dorsz Jacek 20.48 01:22:02 77.22% 33

MM4 - dystans 28 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Albert 19.94 01:24:14 78.71% 21