Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

11.03.2018 Nieporęt - Zimowy Poland Bike Marathon

D1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 10.81 00:33:19 73.74% 4

D2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 18.27 00:19:42 100% 1

D3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 22.59 00:15:56 100% 1

C2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 22.91 00:15:43 100% 1

C3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 22.64 00:15:54 100% 1
Wścisły Czarek 19.01 00:18:56 83.98% 6

C4 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 26.25 00:13:43 96.72% 4
Rowicki Nikodem 22.64 00:15:54 83.44% 11

K1 - dystans 17 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Nina 17.54 00:58:09 88.45% 2
Szaturska Ola 16.31 01:02:33 82.23% 3

K2 - dystans 17 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramsk Gosia 12.52 01:21:29 57.07% 6

K3 - dystans 17 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 16.78 01:00:47 81.9% 3

K4 - dystans 17 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Moćko Beata 18.46 00:55:15 100% 1
Gruca Karolina 18.09 00:56:24 97.96% 2
Rowicka Olga 17.85 00:57:09 96.68% 3

M2 - dystans 17 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 25.32 00:40:17 100% 2

M3 - dystans 17 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Królik Maciek 21.63 00:47:10 83.5% 15
Rowicki Rafał 20.83 00:48:58 80.43% 18

M4 - dystans 17 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 22.89 00:44:34 92.97% 5
Gruca Marcin 14.81 01:08:52 60.16% 44

M5 - dystans 17 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 22.43 00:45:29 86.7% 4

MM1 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wojciechowski Patryk 21.17 01:36:21 79.43% 6

MM3 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 22.87 01:29:11 82.66% 13
Dorsz Jacek 20.07 01:41:38 72.53% 30

MM4 - dystans 34 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Albert 20.37 01:40:08 75.17% 13
Dąbrowski Maciej 18.98 01:47:28 70.04% 16