Kamyk Radzymin MTB Team

Aktualności

Turnieje

Wyniki ostatnich zawodów

14.04.2019 Twierdza Modlin - Poland Bike Marathon

DC1 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowska Maja 124.14 00:00:29 100% 1

D1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 16.03 00:29:57 100% 1

D2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 19.29 00:24:53 98.79% 2

D3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dobrzyńska Natalia 21.24 00:22:36 100% 1
Surdyk Alicja 20.56 00:23:21 96.79% 2

D4 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 23.7 00:20:15 100% 1

C1 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 17.87 00:26:52 90.07% 6
Klaus Patryk 17.85 00:26:53 90.02% 7

C2 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 20.59 00:23:19 90.35% 5

C3 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Antoni 22.38 00:21:27 100% 1
Wścisły Czarek 22.34 00:21:29 99.84% 2
Gruca Michał 22.34 00:21:29 99.84% 3
Gregorowicz Maciej 21.9 00:21:55 97.87% 4

C4 - dystans 8 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 24.24 00:19:48 100% 1
Górczyński Konrad 23.94 00:20:03 98.75% 2
Rowicki Nikodem 23.86 00:20:07 98.43% 4
Gregorowicz Kuba 22.98 00:20:53 94.81% 6

K3 - dystans 24 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska - Dorsz Katarzyna 19.22 01:14:55 83.05% 5

K4 - dystans 24 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Joanna 19.01 01:15:46 80.07% 6

M1 - dystans 24 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Niebielski Bartek 26.98 00:53:22 100% 1

M3 - dystans 24 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 26.99 00:53:21 96.28% 9
Dorsz Jacek 23.68 01:00:48 84.48% 40

M4 - dystans 24 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 25.23 00:57:04 90.6% 11
Gruca Marcin 19.52 01:13:46 70.09% 106

MK1 - dystans 52 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Szaturska Ola 21.36 02:26:03 100% 1

MK4 - dystans 52 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 20.02 02:35:52 86.78% 2
Zasada Ola 17.82 02:55:07 77.24% 3

MM3 - dystans 52 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Patryk 30.87 01:41:05 100% 12

MM4 - dystans 52 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 24.87 02:05:27 82.09% 32
Rowicki Rafał 24.53 02:07:13 80.95% 41
Godlewski Adam 21.35 02:26:10 70.46% 71

MM5 - dystans 52 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 23.43 02:13:10 81.79% 9
Toruszewski Zdzisław 22.23 02:20:22 77.59% 16

Zobacz wszystkie zawody


Medale zdobyte przez nas w roku 2019:

47 Medale złote
34 Medale srebrne
20 Medale brązowe

Zobacz listę naszych zawodników