Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

01.05.2018 Puławy - Mazovia MTB Marathon

HK1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Ewa 13.89 00:25:55 79.42% 5

HK2 - dystans 7 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 27.78 00:15:07 99.01% 2

HK3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dobrzyńska Natalia 25.62 00:14:03 100% 1
Surdyk Alicja 24.63 00:14:37 96.12% 2

HK4 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 27.94 00:12:53 100% 1

HM1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 19.93 00:18:04 93.54% 5
Klaus Patryk 16.85 00:21:22 79.1% 10

HM2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 22.09 00:16:18 91.92% 3

HM3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 28.13 00:12:48 100% 1
Gregorowicz Maciej 28.09 00:12:49 99.87% 2
Mrowiński Antoni 27.38 00:13:09 97.34% 4
Wścisły Czarek 19.15 00:18:48 68.09% 17

HM4 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Filip 29.27 00:12:18 100% 1
Rowicki Nikodem 29.23 00:12:19 99.86% 2
Gregorowicz Maciej 28.99 00:12:25 99.06% 3

FK3 - dystans 21 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Olga 21.84 00:57:42 87.44% 2
Surdyk Joanna 20.18 01:02:26 80.81% 5
Zasada Ola 18.81 01:07:00 75.3% 6

FM3 - dystans 21 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Maciej 25.49 00:49:26 94.3% 3
Dorsz Jacek 24.43 00:51:34 90.4% 7
Gruca Marcin 9.99 02:06:06 36.97% 36

MK3 - dystans 45 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 16.35 02:45:09 83.16% 7

MK4 - dystans 45 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Moćko Beata 16.37 02:44:54 97.14% 2

MM3 - dystans 45 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 22.36 02:00:44 88.02% 16
Rowicki Rafał 20.84 02:09:32 82.04% 38
Klaus Albert 19.33 02:19:40 76.09% 68

GM1 - dystans 67 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Frolov Evgeny 21.85 03:03:59 86.64% 2

GM3 - dystans 67 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 20.18 03:19:10 78.79% 19