Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

03.03.2019 Kobyłka - Zimowy Poland Bike Marathon

D1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 16.12 00:22:20 97.24% 2
Gruca Ewa 11.53 00:31:13 69.57% 4

D2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 18.38 00:19:35 93.11% 4

D3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gancarz Zuzia 17.02 00:21:09 82.51% 4

D4 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 23.74 00:15:10 100% 1

C1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Leonard 17.25 00:20:52 89.62% 4

C2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dudkowski Tymek 19.74 00:18:14 90.31% 4

C3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 23.71 00:15:11 100% 1
Wścisły Czarek 22.2 00:16:13 93.63% 2

C4 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Górczyński Konrad 23.66 00:15:13 89.59% 2

K3 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska - Dorsz Katarzyna 23.04 00:41:40 81.4% 3

M1 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Maciej 23.21 00:41:22 82.27% 5

M3 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Patryk 30.79 00:31:11 100% 1
Januszewski Rafał 30.74 00:31:14 99.84% 5
Dorsz Jacek 27.6 00:34:47 89.65% 12

M4 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Marcin 21.05 00:45:36 66.7% 45

M5 - dystans 16 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Białek Tomasz 26.93 00:35:39 89.2% 5
Nowak Janek 26.93 00:35:39 89.2% 6

KOBIETY OPEN - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 18.03 01:39:51 74.33% 7

MM1 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Niebielski Bartek 25.77 01:09:51 94.27% 2

MM3 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 25.16 01:11:32 89.56% 13

MM4 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Albert 22.92 01:18:33 82.52% 16
Godlewski Adam 20.37 01:28:21 73.36% 38

MM5 - dystans 30 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Toruszewski Zdzisław 19.76 01:31:06 76.69% 5