Kamyk Radzymin MTB Team

Turnieje

Wróć do listy zawodów

Lista zawodników

23.07.2017 Kozienice - Poland Bike Marathon

DC2 - dystans 1 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Kramska Julianna 120 00:00:30 96.67% 2
Gruca Ewa 116.13 00:00:31 93.55% 3

D1 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Dorsz Ola 18.14 00:19:51 99.92% 2

D2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Surdyk Alicja 19.18 00:18:46 91.12% 3

D3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Klaus Kamila 18.56 00:19:24 88.92% 3

C2 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Michał 21.69 00:16:36 100% 1
Mrowiński Antoni 21.22 00:16:58 97.84% 2
Skrzyński Karol 21.03 00:17:07 96.98% 4
Gregorowicz Maciej 20.61 00:17:28 95.04% 5

C3 - dystans 6 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gregorowicz Kuba 22.09 00:16:18 100% 1
Rowicki Nikodem 20.65 00:17:26 93.5% 6
Pacholczyk Mikołaj 20 00:18:00 90.56% 8

K3 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Karolina 23.31 01:19:48 86.99% 6
Surdyk Joanna 21.51 01:26:28 80.28% 14

K4 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicka Olga 23.28 01:19:54 90.7% 6

M2 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Januszewski Rafał 29.94 01:02:07 97.37% 3

M3 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Mrowiński Adam 29.25 01:03:35 95.02% 10
Surdyk Maciej 28.09 01:06:13 91.24% 17

M4 - dystans 31 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Gruca Marcin 23.33 01:19:44 75.84% 52

MK4 - dystans 69 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Moćko Beata 20.26 03:24:18 100% 1

MM1 - dystans 69 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Wojciechowski Patryk 25.96 02:39:27 94.46% 2

MM3 - dystans 69 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Rowicki Rafał 24.3 02:50:22 80.63% 24
Dorsz Jacek 23.66 02:55:00 78.5% 30

MM4 - dystans 69 km

Nazwisko i imię Śr. km/h Czas Rating kategorii Miejsce
Uczkiewicz Jarosław 26.16 02:38:16 86.88% 14
Dąbrowski Maciej 24.47 02:49:10 81.28% 25
Klaus Albert 19.4 03:33:23 64.44% 37